За кращий дизайн! Дайош юзабіліті!

Питання, що не стосуються вмісту статей

Модератор: Анатолій

Andriy
Адміністратор сайту
Повідомлень: 3777
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:23 pm

Re: За кращий дизайн! Дайош юзабіліті!

Повідомлення Andriy »

Вік писав:Вітання!
Колись я зробив дизайн головної сторінки для словника, який сьогодні можу запропонувати вам: http://vatamaniuk.livejournal.com/15622.html

Тож якщо вам це цікаво, напишіть.
Дякую.
виглядає дуже гарно, але r2u.org.ua перейшов на систему керування контекстом drupal, тож новий дизайн треба буде інтегрувати в цю систему, і я не знаю наскільки це є складно, зокрема з «меню» розділів
я при оновленні трішки витратив часу на прилаштування типової теми drupal для цього сайту і боюся знову занурюватися в щось велике

окрім того сайт має досить багато сторінок, і цей дизайн треба буде застосувати до всіх

якщо ви маєте досвід, час і бажання цим зайнятися, думаю користувачі сайту r2u.org.ua, будуть вам вдячні
Вік
Повідомлень: 2
З нами з: Нед квітня 18, 2010 9:09 pm

Re: За кращий дизайн! Дайош юзабіліті!

Повідомлення Вік »

На жаль, я можу запропонувати лише дизайнерську допомогу. В програмуванні не тямлю нічого.
Якщо натраплю на охочого програміста, дам знати. Ну або якщо ви такого знайдете—звертайтесь, макет все одно без діла лежить.
Дякую за позитивний відгук :-)
краєзнавець
Повідомлень: 1091
З нами з: Сер червня 23, 2010 10:34 am

Re: За кращий дизайн! Дайош юзабіліті!

Повідомлення краєзнавець »

1.Коли хочу повернутися до статті, яку сьогодні вже дивився, мені замість потрібної статті чомусь показує порожню сторінку з © 2009 r2u.org.ua посередині.
2.В статті натискаю значок обговорення. Бачу стан з обговоренням статті і хочу повернутися до неї. Але коли натискаю гудзик повернення назад, мене повертає не до статті, а аж у словники.
Це все сукладнює роботу і забирає час.
Добре було б усунути ці штучки програми.
Дякую.
Andriy
Адміністратор сайту
Повідомлень: 3777
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:23 pm

Re: За кращий дизайн! Дайош юзабіліті!

Повідомлення Andriy »

краєзнавець писав:1.Коли хочу повернутися до статті, яку сьогодні вже дивився, мені замість потрібної статті чомусь показує порожню сторінку з © 2009 r2u.org.ua посередині.
2.В статті натискаю значок обговорення. Бачу стан з обговоренням статті і хочу повернутися до неї. Але коли натискаю гудзик повернення назад, мене повертає не до статті, а аж у словники.
Це все сукладнює роботу і забирає час.
Добре було б усунути ці штучки програми.
Дякую.
Перепрошую за паузу — був у відпустці. Це схоже на якісь проблеми з браузером, спробуйте інший, якщо те саме, напишіть мені подробиці в приват.
sikemo
Повідомлень: 3091
З нами з: Пон травня 13, 2013 7:58 pm

Re: За кращий дизайн! Дайош юзабіліті!

Повідомлення sikemo »

Отут вказують на відсутність у r2u пошуку за сучасною формою

http://ena.lp.edu.ua:8080/bitstream/ntb/10971/1/33.pdf
Andriy
Адміністратор сайту
Повідомлень: 3777
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:23 pm

Re: За кращий дизайн! Дайош юзабіліті!

Повідомлення Andriy »

sikemo писав:Отут вказують на відсутність у r2u пошуку за сучасною формою

http://ena.lp.edu.ua:8080/bitstream/ntb/10971/1/33.pdf
не можу стягнути цей файл, можна двома словами про що там йде мова?
лекс
Повідомлень: 610
З нами з: П'ят червня 26, 2009 7:23 pm

Re: За кращий дизайн! Дайош юзабіліті!

Повідомлення лекс »

На думку авторів, найплідніше у цьому
напрямі працює проект “Російсько-українські словники” [8], де реалізовані обидва способи доступу
до інформації. Цікаву збірку паремій подає сайт http://aphorism.org.ua/.
У жодному разі не применшуючи необхідність, важливість та корисність наявних
електронних форм (автори залюбки користуються ними у своїй повсякденній роботі), зазначимо,
що бракує ще однієї форми – текстів словників кінця ХІХ – початку ХХ ст. у вигляді
інформаційних систем з пошуковим апаратом, який відповідав би сучасним потребам. Це є
можливість пошуку слів за сучасною орфографією з одночасним переглядом інформації в
орфографії оригіналу, пояснення малозрозумілих сучасному читачеві слів тощо.
Відповісти

Повернутись до “Загальні питання”