Пошук написань через пропуск, дефіс та окремо

Помилки, знайдені у словниках e2u.org.ua, а також пропозиції з покращення сайту

Модератор: Анатолій

Відповісти
vova_xix_v
Повідомлень: 175
З нами з: Вів травня 19, 2020 4:10 pm

Пошук написань через пропуск, дефіс та окремо

Повідомлення vova_xix_v »

Чи є компактний спосіб перевірити усі три варіанти одночасно (а також в парах з пропуском)? Знаючи англійську (правила є, але не на всі ситуації й часто нечіткі), її словники (дескриптивні) і вжиток (величезний різношерстий світ), таке може знадобитися. Зазвичай зафіксовано протистояння пари, а не всіх трьох (буває й таке, наприклад, на e2u і у інших словниках є всі три написання для dealbreaker і notebook :) ), та все ж плутатись і ми, і мовці англійської можемо у всіх. Я думав має спрацювати слово*слово, але не все так просто.

Крім того, я натрапив на якісь дивні помилки, здається.
E2u не має частини "Про пошук", як r2u, але я так розумію воно має бути однаковим?
* в полі пошуку замінює будь-який набір літер або порожнє місце (не "пробіл", а відсутність символів)
Отже:

Написання разом зірочка шукає легко: nit*pick(1), deal*breaker(2). Чудово

Дефіс через зірочку зазвичай знаходиться (note*book, up*to*date(3)),
Але чомусь не освітлюється в (2) (хоча освітлюється в (1) і зазвичай). Ще цікаво, що up-to-date знаходить на одну статтю менше, ніж (3). Укр-англ словник ділової людини, стаття "метод", написання "... modern/up-to-date ...". Але я не ставлю сніжинки на початку, чому воно змінюється? :D Та й взагалі, це окремі слова через скісну, погано, що це може завадити


Окремо через зірочку не шукається, а було б корисно. end*game не знайде end game, (3) не знайде up to date, web*page не знайде web page. Ну, так і сказано в "Про пошук", але дуже хотілося б. Чи можна щось організувати з цього приводу?


Розумію, що ви використовуєте готові технології і що я тут перераховував сірники в коробочці, але мені здається це все цікавим, не можу не поділитися))0)
Andriy
Адміністратор сайту
Повідомлень: 3777
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:23 pm

Re: Пошук написань через пропуск, дефіс та окремо

Повідомлення Andriy »

дякую, це дійсно цікава проблема, але міняти *, щоб воно охоплювало й пробіл може погано вплинути на інші пошуки
підозрюю тут треба буде якийсь інший символ, або підхід, треба подумати...
Відповісти

Повернутись до “Помилки і пропозиції”