crowdsourcing

Тут обговорюються наявні або нові статті словників e2u.org.ua
Andriy
Адміністратор сайту
Повідомлень: 3778
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:23 pm

Re: crowdsourcing

Повідомлення Andriy »

щось я пропустив толока́, перепрошую, підходить чудово, додав
хіба що позначити його як новотвір? до речі, чи позначають новотвором слова, яким надають нового значення чи лише зовсім нові слова?
лекс
Повідомлень: 610
З нами з: П'ят червня 26, 2009 7:23 pm

Re: crowdsourcing

Повідомлення лекс »

Мені знається, до слова "толока" більше підходить позначка на кшталт "актуалізоване". Строго кажучи, це семантичний неологізм, себто форма без змін, а значення нове. (Лексичні неологізми мають нову форму й, відповідно, новий зміст.) Щодо новотворів, то в загальному випадку під ними мають на увазі слова з новою для даної мови формою.
Усезнайко
Повідомлень: 529
З нами з: Нед червня 28, 2009 12:29 am

Re: crowdsourcing

Повідомлення Усезнайко »

Можна натрапити на багато словосполучень (як-от multisourcing), які теж повинні мати відповідники. Тому варто всі розглянути — щоб не плутати. Sourcing — це залучення ресурсів. Тож можна crowdsourcing перекласти як масове привернення.
Ніхто не знає стільки, скільки не знаю я.
лекс
Повідомлень: 610
З нами з: П'ят червня 26, 2009 7:23 pm

Re: crowdsourcing

Повідомлення лекс »

натрапив на непоганий відповідник до crowd funding - спільнокошт, наприклад, діяти за традиційним принципом спільнокошту. Є й організація така: http://biggggidea.com
Andriy
Адміністратор сайту
Повідомлень: 3778
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:23 pm

Re: crowdsourcing

Повідомлення Andriy »

лекс писав:натрапив на непоганий відповідник до crowd funding - спільнокошт, наприклад, діяти за традиційним принципом спільнокошту. Є й організація така: http://biggggidea.com
додано
sikemo
Повідомлень: 3093
З нами з: Пон травня 13, 2013 7:58 pm

Re: crowdsourcing

Повідомлення sikemo »

ну, є гурт «Гуртоправці» — чим не відповідник (гурт — common, crowd etc; правці, робити — work, doing)
Відповісти

Повернутись до “Обговорення статей”