Модератор і форум

Помилки, знайдені у словниках r2u.org.ua, а також пропозиції з покращення сайту

Модератор: Анатолій

denys
Повідомлень: 159
З нами з: Суб березня 16, 2013 12:46 pm
Звідки: Славута, Рівне, Коломия

Re: Модератор і форум

Повідомлення denys »

Наталю, гадаю, що обійдемося без банера. Це ж тимчасовий захід. Слід зазначити, що нам не аби кого сюди залучити, а лише філологів.
Наталя

Re: Модератор і форум

Повідомлення Наталя »

denys писав:Наталю, гадаю, що обійдемося без банера. Це ж тимчасовий захід. Слід зазначити, що нам не аби кого сюди залучити, а лише філологів.
Отакої! Вважаєте, що сюди забігають лише філологи? :) Аж ніяк. Математики, інженери... І, повірте мені, з рафінованим мовним чуттям. )
denys
Повідомлень: 159
З нами з: Суб березня 16, 2013 12:46 pm
Звідки: Славута, Рівне, Коломия

Re: Модератор і форум

Повідомлення denys »

Наталя писав:
denys писав:Наталю, гадаю, що обійдемося без банера. Це ж тимчасовий захід. Слід зазначити, що нам не аби кого сюди залучити, а лише філологів.
Отакої! Вважаєте, що сюди забігають лише філологи? :) Аж ніяк. Математики, інженери... І, повірте мені, з рафінованим мовним чуттям. )
Може воно й так, ніхто ж не забороняє :oops: , але бажано, щоб тут було якомога більше перекладачів, лінгвістів тощо :P . Не думаю, що людям, які до перекладу чи вивченням іноземної мови не мають жодного відношення, є що тут робити :( .
Наталя

Re: Модератор і форум

Повідомлення Наталя »

denys писав:. Не думаю, що людям, які до перекладу чи вивченням іноземної мови не мають жодного відношення, є що тут робити :( .
Таки є. ;)
denys
Повідомлень: 159
З нами з: Суб березня 16, 2013 12:46 pm
Звідки: Славута, Рівне, Коломия

Re: Модератор і форум

Повідомлення denys »

Є так є :mrgreen:
Відповісти

Повернутись до “Помилки і пропозиції”