Конкурс-4

Кувалда
Редактор
Повідомлень: 5809
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:33 pm

Re: Конкурс-4

Повідомлення Кувалда »

Олеся дала добре покликання https://www.youtube.com/watch?v=LHH2k2ysvTs Знаний перекладач Негребецький радить перекладачам-початківцям перекладати. Я це порадив би не тільки початківцям :mrgreen: . Він же говорить про малу оплату перекладацької роботи (правда, при цьому говорить, що є 2-3 непоганих перекладачів, я так розумію, на всю Україну :mrgreen: ). Тобто добрих перекладачів мало [хоч дипломованих – десятки тисяч]. Перекладати ніхто не береться, бо мало платять, а рівень низький – бо не перекладають, а не перекладають – бо мало платять.
Тепер зрозумів, чому в конкурсі так мало учасників :( , але поки що незрозуміло, навіщо стільки вчиться на перекладачів? :roll: За статистикою топ-популярні спеціальності виглядають так: юрист – приблизно 35%, економіст - 19%, а далі за зменшенням - лікар, банкір, програміст, перекладач Певно, всі чекають великого замовлення ;)
Наталя
Повідомлень: 722
З нами з: Вів березня 11, 2014 2:50 pm

Re: Конкурс-4

Повідомлення Наталя »

От якби Ви, Кувалдо, були зареєстровані у нашій спільноті на г+, Ви б це відево переглянули ще тиждень тому. ;)
Намйок вловили?
Кувалда
Редактор
Повідомлень: 5809
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:33 pm

Re: Конкурс-4

Повідомлення Кувалда »

А Ви все цікаве розміщуйте на сайті r2u, Наталю ;)
Наталя
Повідомлень: 722
З нами з: Вів березня 11, 2014 2:50 pm

Re: Конкурс-4

Повідомлення Наталя »

Там усе цікаве, Кувалдо. ;)
mamamijka
Повідомлень: 8
З нами з: Нед листопада 02, 2014 4:17 pm

Re: Конкурс-4

Повідомлення mamamijka »

Доброго дня!
Хотіла відповісти раніше і взяти книгу Richard Dawkins "The Selfish Gene", але закрутилась і книга вже занята. Спробую цього ж автора "The Extended Phenotype" (Розширений фенотип). Трохи хвилююся щодо перекладу, оскільки це нова для мене тематика, а я лише недавно почала займатися перекладом і дуже бракує саме української мови... Чи правильно я зрозуміла, що здати переклад потрібно до 1 грудня?
denys
Повідомлень: 159
З нами з: Суб березня 16, 2013 12:46 pm
Звідки: Славута, Рівне, Коломия

Re: Конкурс-4

Повідомлення denys »

Шановне товариство, мені дуже шкода, але у мене, на превеликий жаль, не виходить взяти участь у четвертому конкурсі. Можливо у наступному вже візьму, але не обіцяю. Все залежатиме від обставин, що складуться. :oops:
Romashka
Повідомлень: 3
З нами з: Пон жовтня 27, 2014 5:45 pm

Re: Конкурс-4

Повідомлення Romashka »

Доброго вечора,

А який дедлайн перекладу? Я лише почала і це займе трішки часу. є кінцевий термін?
Христина1
Повідомлень: 10
З нами з: Чет серпня 28, 2014 3:44 pm

Re: Конкурс-4

Повідомлення Христина1 »

Romashka писав:Доброго вечора,

А який дедлайн перекладу? Я лише почала і це займе трішки часу. є кінцевий термін?
Кінцевий термін - до 1 грудня)
Romashka
Повідомлень: 3
З нами з: Пон жовтня 27, 2014 5:45 pm

Re: Конкурс-4

Повідомлення Romashka »

дякую :)
tiredducky
Повідомлень: 5
З нами з: Чет жовтня 23, 2014 12:57 am

Re: Конкурс-4

Повідомлення tiredducky »

Якщо переможе якась книжка з астрономії/космології/теор.фізики то беріть мене в команду перекладачів :roll:
Відповісти

Повернутись до “Конкурси, проєкти, ідеї...”