Майдан – фронт русско-украинской войны

Статусне планування, статистика, події тощо

Модератор: Анатолій


Кувалда
Редактор
Повідомлень: 5952
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:33 pm

Re: Майдан – фронт русско-украинской войны

Повідомлення Кувалда » Сер лютого 15, 2017 4:30 pm

Як лобісти намагаються заполонити Україну російською пропагандою
Хоч як це, здавалося б, дивно, але головним публічним лобістом кампанії критики нового закону "з нашого боку" є той, хто нібито мав би дбати про вітчизняний книжковий ринок. Маю на увазі президента Української асоціації книговидавців і книгорозповсюджувачів Олександра Афоніна, якого знаю багато років особисто. І тому не можу стримати розчарування з приводу його ставлення до державної ініціативи. Численні коментарі пана Афоніна на цю тему охоче публікують як "характерно зорієнтовані" українські видання, так і російські ЗМІ. Дивним чином ці висловлювання тотожні з позиціями "рупорів Кремля".

Заборона на імпорт російських книг уб'є книжкову торгівлю в Україні – ось квінтесенція заяв Олександра Афоніна, і його навипередки цитують путінські масмедії.

"У нас немає науки, яка працює на людину – патетично проголошує він. -- У нас немає книг з медицини, у нас немає сучасних потужних книг з вірусології тощо. Ми фактично змушені сидіти на російській "голці". На сьогодні знищена школа перекладачів нехудожньої літератури".

Так, Олександре Васильовичу, але якщо ми й далі будемо сидіти на російській "голці", як того, очевидно, хочете Ви, то нічого цього й не з'явиться.

Кувалда
Редактор
Повідомлень: 5952
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:33 pm

Re: Майдан – фронт русско-украинской войны

Повідомлення Кувалда » Сер лютого 15, 2017 4:31 pm

"На сьогодні знищена школа перекладачів нехудожньої літератури". :mrgreen:
Відповісти

Повернутись до “Мовна політика”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість