Автоевакуатор

Тут обговорюються статті тлумачно-стилістичного словника r2u
Відповісти

Який варіант означення слово "автоевакуатор" ви підтримуєте?

Автоевакуатор, -а, чол - спеціальна вантажівка, призначенням якої є транспортування аварійного, несправного, незаконно запаркованого, чи вилученого у власника транспортного засобу.
2
67%
Автоевакуа́тор, -а, чол. Спеціяльний транспортний засіб, призначений завантажувати, перевозити й розвантажувати автомобілі в разі їхньої несправності, аварії, порушення водіями правил дорожнього руху.
1
33%
 
Всього голосів: 3

I_Dominik
Повідомлень: 388
З нами з: Сер березня 18, 2015 4:34 am

Автоевакуатор

Повідомлення I_Dominik »

Автоевакуатор, -а, чол - спеціальна вантажівка, призначенням якої є транспортування аварійного, несправного, незаконно запаркованого, чи вилученого у власника транспортного засобу.

Від зіткнення легковика та вантажівки ніхто не постраждав. На місці події співробітники поліції і МНС вантажили на автоевакуатор пошкоджену іномарку.
http://www.epochtimes.com.ua/life/mans- ... 06766.html

26 січня на 40 км автодороги Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань Державтоінспекторами ВДАІ Черкаського району для перевірки документів був зупинений вантажний автоевакуатор під керуванням 47-річного жителя м. Лубни, який перевозив на платформі автомобіль "Фольксваген Пасат".
http://news.meta.ua/archive/27.01.15/cl ... olksvagen/
Востаннє редагувалось Пон квітня 20, 2015 5:08 pm користувачем I_Dominik, всього редагувалось 1 раз.
Анатолій
Повідомлень: 4700
З нами з: Чет червня 18, 2009 4:16 pm

Re: Автоевакуатор

Повідомлення Анатолій »

Автоевакуатор призначений не лише для транспортування автомобілей, а й для їх завантаження й розвантаження.
Автоевакуа́тор, -а, чол. Спеціяльний транспортний засіб, призначений завантажувати, перевозити й розвантажувати автомобілі в разі їхньої несправності, аварії, порушення водіями правил дорожнього руху.
I_Dominik
Повідомлень: 388
З нами з: Сер березня 18, 2015 4:34 am

Re: Автоевакуатор

Повідомлення I_Dominik »

Я все ж схильний бачити основну функцію евакуатора в транспортуванні, а завантаження і розвантаження, фіксація коліс і таке інше то все є ланки процесу - не можемо ж транспортувати без завантаження і розвантаження, чи не так?.
Анатолій
Повідомлень: 4700
З нами з: Чет червня 18, 2009 4:16 pm

Re: Автоевакуатор

Повідомлення Анатолій »

I_Dominik писав:не можемо ж транспортувати без завантаження і розвантаження, чи не так?.
Ну, не зовсім. Можна завантажувати й розвантажувати за допомогою окремих машин, а можемо за допомогою крана, що є безпосередньою частиною автоевакуатора.
I_Dominik
Повідомлень: 388
З нами з: Сер березня 18, 2015 4:34 am

Re: Автоевакуатор

Повідомлення I_Dominik »

Я абстраґуюся від того, з якою метою ми викликаємо евакуатор - щоб вантажити, чи щоб транспортувати? Чи буває таке, щоб евакуатор приїхав, завантажив, і на тому його робота закінчилася? Подібно як приготувати борщ можемо тлумачиту як зварити страву, але можемо і як купити продукти, помити їх, пошинкувати, закип'ятити воду і тд - розумієте про що я?
Востаннє редагувалось Сер квітня 22, 2015 3:38 am користувачем I_Dominik, всього редагувалось 1 раз.
Анатолій
Повідомлень: 4700
З нами з: Чет червня 18, 2009 4:16 pm

Re: Автоевакуатор

Повідомлення Анатолій »

Я розумію, що головним тут є транспортування. Але завантаження й розвантаження автівок, як на мене, невід’ємна функція автоевакуатора.
I_Dominik
Повідомлень: 388
З нами з: Сер березня 18, 2015 4:34 am

Re: Автоевакуатор

Повідомлення I_Dominik »

Автоевакуа́тор, -а, чол. Спеціяльний транспортний засіб, призначений завантажувати, перевозити й розвантажувати автомобілі в разі їхньої несправності, аварії, порушення водіями правил дорожнього руху.

А як бути з мотоциклами, моторними човнами, тракторами і тд?...
Відповісти

Повернутись до “Обговорення статей тлумачного”