Аудіювання

Тут обговорюються статті тлумачно-стилістичного словника r2u
Відповісти
I_Dominik
Повідомлень: 388
З нами з: Сер березня 18, 2015 4:34 am

Аудіювання

Повідомлення I_Dominik »

Аудіювання, - я, сер - вміння розуміти мову на слух; в ліґвістиці метод оцінювання рівня розуміння людиною прослуханого тексту.

Розвиток аудіювання мовою іврит передбачає розвиток умінь слухати та розуміти зв'язне висловлення або діалог.
Запорожские еврейские чтения.
https://books.google.com/books?id=tOUtA ... g0KHQofD-s

Друга частина (10 вправ) розрахована на півтора заняття (135 хвилин) і призначена для подальшого розвитку лексичних навичок та їхнього включення до складу мовленнєвих умінь читання, аудіювання, говоріння та письма.
Черноватий Л. М. - Практичний курс англійської мови. 1-й курс.: Підручник для ВНЗ
https://books.google.com/books?id=VxjCC ... 8F&f=false

P.S. То як правильно, аудиювання чи аудіювання
Востаннє редагувалось Вів серпня 11, 2015 9:34 pm користувачем I_Dominik, всього редагувалось 1 раз.
lelka
Повідомлень: 433
З нами з: П'ят листопада 19, 2010 1:19 pm

Re: Аудиювання

Повідомлення lelka »

Аудіювання.
Анатолій
Повідомлень: 4702
З нами з: Чет червня 18, 2009 4:16 pm

Re: Аудиювання

Повідомлення Анатолій »

У СУМ-20 вже є:
АУДІЮВА́ННЯ, я, с., спец. Дія за знач. аудіюва́ти. Аудіювання, під час якого відбувається процес одночасного сприйняття на слух і розуміння людського мовлення, є основою спілкування (з навч. літ.).
АУДІЮВА́ТИ, ю́ю, ю́єш, недок., що, спец. Слухати з певною метою (напр., вивчаючи фонетику іноземної мови). Молодь активно аудіює англійські тексти (з газ.).
I_Dominik
Повідомлень: 388
З нами з: Сер березня 18, 2015 4:34 am

Re: Аудиювання

Повідомлення I_Dominik »

Я був думки, що всі слова з поданої листи потребують тлумачення - навіть на думку не спадало звірятися з СУМ-20...
Анатолій
Повідомлень: 4702
З нами з: Чет червня 18, 2009 4:16 pm

Re: Аудіювання

Повідомлення Анатолій »

Тут, певно, я стратив: не глянув в СУМ-20, а лише в СУМ-11, де такого слова немає.
Відповісти

Повернутись до “Обговорення статей тлумачного”