Українська в кінотеатрах

В цей розділ попадає все, що не підпадає під тематику інших розділів

Модератор: Анатолій

Відповісти
Olesya_Gomin
Повідомлень: 698
З нами з: П'ят серпня 31, 2012 2:49 pm

Українська в кінотеатрах

Повідомлення Olesya_Gomin »

Дивилася вчора "Хмарний атлас" у кіно. Чудовий переклад! Класно передано особливості мови одного народу супроти іншого, використано трохи "ся" типу "ся втічеш", але не скопійовано із гуцульських говірок. Чула кілька неологізмів. Перекладача називали, але я швидко забула, на жаль. Спасибі йому!
Українська у кіно - це ж теж важливо. Для популяризації, певно, навіть важливіше за книжки. От учора вперше я була перекладом справді задоволена. І фільмом теж, рекомендую!
Кувалда
Редактор
Повідомлень: 5809
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:33 pm

Re: Українська в кінотеатрах

Повідомлення Кувалда »

Не одні Ви радите, Олесю ;) .
Артемий ТРОИЦКИЙ: Я считаю, что все благие дела ни в коем случае не напрасны. Благие дела надо делать изо всех сил. Я только что сегодня смотрел с женой и детьми замечательный фильм под названием «Облачный атлас» - это братья Вачовски и Том Тыквер. Фантастический фильм, категорически противопоказанный всем поклонникам нынешнего режима, поскольку это фильм, который призывает к абсолютной ответственности людей, к полному свободолюбию и который говорит о том, что ни одно доброе дело, ни один поступок, сделанный по совести, не останется невознагражденным для вас же. То есть это, как бы, такой, экзистенциалистско-буддистский, я бы сказал, фильм высшей пробы.

Тре’ буде подивитися.
Відповісти

Повернутись до “Різне”