Всеукраїнський диктант національної єдності

В цей розділ попадає все, що не підпадає під тематику інших розділів

Модератор: Анатолій

Відповісти
Наталя

Всеукраїнський диктант національної єдності

Повідомлення Наталя »

Учора, 11 листопада, в Україні писали Всеукраїнський диктант національної єдності “Піонер на ниві електроніки”. У прес-центрі Національної радіокомпанії України зібралися відомі люди, зокрема заслужена артистка України Жанна Боднарук, письменники Марина Гримич, Любко Дереш, композитор Анатолій Карпенко.
Першими результатами автор тексту радіодиктанту доцент Київського університету імені Б. Грінченка, автор шкільних підручників Олександр Авраменко задоволений.
"Середній бал 10 балів. Зокрема, Любко Дереш та Марина Гримич написали відповідно на 11 та 10 балів", - повідомив О. Авраменко.
Також писали диктант перший заступник генерального директора НРК Анатолій Табаченко і представник духовенства, речник предстоятеля УПЦ отець Георгій Коваленко; Оксана Забужко, Іван Андрусяк, учасники гурту “KOZAK SYSTEM” Іван Леньо та Володимир Шерстюк, лідер гурту “Тік” Володимир Бронюк та співак, поет і композитор, народний артист України Анатолій Матвійчук, співачка, народна артистка України Оксана Білозір, телеведучий Юрій Макаров і директор музейного комплексу “Мистецький арсенал” Наталя Заболотна.

УВАГА! :D
Азаров відмовився писати Всеукраїнський диктант.
"У прем'єр-міністра в понеділок напружений робочий графік, який передбачає вирішення важливих питань", - повідомив Лук'янченко.
Olesya_Gomin
Повідомлень: 698
З нами з: П'ят серпня 31, 2012 2:49 pm

Re: Всеукраїнський диктант національної єдності

Повідомлення Olesya_Gomin »

Ще б пак! Я на його місці теж відмовилася б, хіба прийшла б із закутаною щокою :mrgreen:
Востаннє редагувалось Вів листопада 12, 2013 9:34 pm користувачем Olesya_Gomin, всього редагувалось 1 раз.
Наталя

Re: Всеукраїнський диктант національної єдності

Повідомлення Наталя »

Знаю, що п. Дмитро не прогавив би такого дійства.
Дмитре, а чи писали цьогоріч? :)
Наталя

Re: Всеукраїнський диктант національної єдності

Повідомлення Наталя »

Olesya_Gomin писав:Ще б пак! Я б на його місці теж відмовилася, хіба прийшла б із закутаною щокою :mrgreen:
Як у тому фільмі? "Прийом, при ньом". :lol:
Olesya_Gomin
Повідомлень: 698
З нами з: П'ят серпня 31, 2012 2:49 pm

Re: Всеукраїнський диктант національної єдності

Повідомлення Olesya_Gomin »

Ага :mrgreen:
Наталя

Re: Всеукраїнський диктант національної єдності

Повідомлення Наталя »

До слова. Речення з диктанту.

1924 року він винайшов пристрій, що став основою передавальної телевізійної трубки, учений змусив промінь рухатися поверхнею надчутливої металевої пластинки, на яку проектувалося зображення.

Поясніть, будь ласка, чому перед "учений" стоїть кома. Як на мене, там так і проситься двокрапка (речення з різнотипними частинами, і друга частина розкриває зміст першої).
Відповісти

Повернутись до “Різне”