Сторінка 1 з 1

Не працює

Додано: Чет червня 16, 2016 2:20 pm
VeterBez
Не виникає поле вводу текста

Re: Не працює

Додано: Чет червня 16, 2016 4:33 pm
Andriy
що саме не працює?

Re: Не працює

Додано: Сер липня 06, 2016 9:43 am
VeterBez
На сторінці http://r2u.org.ua/check зникло поле куди має вставлятися перевіряємий текст. Користуюсь SRWare Iron 9.0.600.2 (74100) перевіряв також на Firefox 40.0.3

Re: Не працює

Додано: Чет липня 07, 2016 2:29 am
Andriy
Спробуйте повністю оновити сторінку, в мене працює. А яка ОС?

Re: Не працює

Додано: Чет липня 07, 2016 6:36 am
VeterBez
Дякую. Xp. Раніш (десь за місяць до першого повідомленя) працювало. А Ви не вносили змін ? Оновлю систему з резервної копії та й відпишусь. Сьодні - прогрес, вікно при завантаженні сторінки на мить з'являється.

Re: Не працює

Додано: Чет липня 07, 2016 1:53 pm
Andriy
Були деякі зміни, але вони стосувалися API, а не інтерфейсу. А у вас ніякого блокіратора JavaScript не стоїть? В інших браузерах (IE/Chrome) так само?

Re: Не працює

Додано: П'ят липня 08, 2016 6:33 pm
VeterBez
Відновив з BackUp систему... , поновив Iron на 42й, перевірив через Opera 9... - картина та ж сама, вікно блимає при першому завантаженні та майже вмить зникає.
Перейшов на сайт https://www.languagetool.org Там (у кращому разі) - таке ж саме "блимання".
Встановив плагіни Lanquagetool на Firefox та Chrom - не працює (дивись картинку).
Тобто - проблема зовні від Вас.

Мав досвід, що скрипти "пошкоджує" сотовий зв'язок, допомогав проксі fastun.ru . Зараз останній не працює, browsec не допомогає.
Залишається перевірити мій ноут з проводним модемом, інший комп'ютер з моїм USB-модемом та й шукати сервіс з унутрішнім інструментом перевірки.
-
Чи не зможете встановити двигун на свій сайт ?

Re: Не працює

Додано: П'ят липня 08, 2016 10:01 pm
Andriy
На жаль не знаю, як допомогти, обидва сервіси (https://languagetool.org та http://r2u.org.ua/check) працюють у мене з більш ніж 4 комп’ютерів з різних мереж (мобільних, відкритих WiFi і корпоративних мереж), у Firefox та Chrome, з Linux та Windows, напряму та через додаток браузера. На сторінці http://r2u.org.ua/check ми отримуємо понад 1000 запитів на день від різних користувачів, лише один раз людина звітувала про проблему у Safari, але оновленням сторінки вирішилося.
Можна спробувати очистити кеш, або проаналізувати мережеві запити браузера (напр. через FireBug), або поглянути консоль JavaScript — чи немає там якихось помилок.
Якщо є проблеми зі з’єднанням, як варіант можна поставити додаток до LibreOffice.org - він має всі файли в собі тож працює в автономному режимі.