Переклад книги Simulation of Industr Processes. For Control

Обговорення термінології з промислової автоматики
Відповісти
san
Повідомлень: 136
З нами з: П'ят червня 20, 2014 7:09 pm

Переклад книги Simulation of Industr Processes. For Control

Повідомлення san »

Є така чудова книга по моделюванню технологічних процесів в динаміці - Thomas P. Simulation of Industrial Processes. For Control Engineers
Українських та російських аналогів я не бачив. Написано легкою мовою і як на мене дуже толково. Колись вирішив її перекласти хоча б для себе, але як завжди немає часу. Недавно взявся за неї молодий аспірант, якому це потрібно також для подальшого вивчення англійської мови та здачі іспиту. Я в свою чергу буду допомагати чим можу, коли буде час, зокрема з технічними термінами.
Процес пішов, оригінал та переклад викладуються тут. Усіх бажаючих прошу долучитися до перекладу. Поки що йде перша ітерація, текст трохи кривуватий і погано читається. Зараз важливо накидати в електронному вигляді все по максимуму, а потім по верху йти з правками.
Усі зауваження і пропозиції пропоную давати в цій темі. Правки будемо робити у себе.
Дякую.
П.С. Переклад йде українською. Так що "перекладу перекладу" не буде. :mrgreen:
Кувалда
Редактор
Повідомлень: 5809
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:33 pm

Re: Переклад книги Simulation of Industr Processes. For Cont

Повідомлення Кувалда »

це тільки так здається;) там роботи і роботи :mrgreen: . якщо буде закінчений розділ, надішліть мені, я пройдуся
san
Повідомлень: 136
З нами з: П'ят червня 20, 2014 7:09 pm

Re: Переклад книги Simulation of Industr Processes. For Cont

Повідомлення san »

Домовилися. :mrgreen:
san
Повідомлень: 136
З нами з: П'ят червня 20, 2014 7:09 pm

Re: Переклад книги Simulation of Industr Processes. For Cont

Повідомлення san »

Маю труднощі з перекладом цього
"What prevents the flow of the calculation being circular is that we may integrate numerically the state derivatives with respect to time from any given starting values for the state variables to find their values at any later time. "
san
Повідомлень: 136
З нами з: П'ят червня 20, 2014 7:09 pm

Re: Переклад книги Simulation of Industr Processes. For Cont

Повідомлення san »

san писав:Маю труднощі з перекладом цього
"What prevents the flow of the calculation being circular is that we may integrate numerically the state derivatives with respect to time from any given starting values for the state variables to find their values at any later time. "
Як робочий варіант:
"Циклічності процесу розрахунку заважає те, що для пошуку значень змінних стану у будь який момент часу, ми повинні чисельно інтегрувати похідні за часом тільки попередньо задаючись будь-якими початковими значеннями цих змінних "
Відповісти

Повернутись до “Автоматика”