communication link vs datalink

Обговорення термінології з промислової автоматики
Відповісти
san
Повідомлень: 136
З нами з: П'ят червня 20, 2014 7:09 pm

communication link vs datalink

Повідомлення san »

Є два поняття, не можу їх перекласти, навіть до кінця не впевнений в тому, що вони значать.
communication link: a wire, cable, or electromagnetic network or bus system that connects dedicated microprocessor-based and computer-based systems so that they share a common database, and communicates according to a rigid protocol in a hierarchical and/or peer-to-peer relationship.
У мене щось таке:
комунікаці́йний канал: проводова, каблева або електромагнітна мережа чи магістральна система, що з'єднує спеціалізовані мікропроцесорні і комп'ютерні системи так, що вони використовують спільну базу даних, і спілкуються згідно жорсткого протоколу в ієрархічному чи одноранговому відносинах.
datalink: a wire, cable, or electromagnetic network or bus system that connects field-located devices with dedicated microprocessors so that they share a common database and communicate according to a rigid protocol in a hierarchical and/or peer-to-peer relationship to other such devices and/or compatible microprocessor-based systems.
У мене щось таке:
канал даних: проводова, каблева або електромагнітна мережа чи магістральна система, що з'єднує польові засоби з вбудованими спеціалізованими мікропроцесорами з іншими подібними пристроями чи сумісними мікропроцесорними системами, задля використання спільної бази даних, спілкуючись згідно жорсткого протоколу в ієрархічному чи одноранговому відносинах.
Відповісти

Повернутись до “Автоматика”