Вкотре

Тут обговорюються статті тлумачно-стилістичного словника r2u
Відповісти
Ґалаха
Повідомлень: 289
З нами з: Нед вересня 22, 2013 7:03 pm

Вкотре

Повідомлення Ґалаха »

Вкотре, укотре, присл. В черговий раз, не вперше; знову.
Віра в геніальність укотре підважилася, коли після восьмого класу його скерували в профтехучилище (Гаврилів Тимофій, Чарівний світ. Між тоді і тепер); Відтоді минуло ще з десять місяців, я за той час укотре щось переписував і навіть дописував, а головним чином ховав ангелів (Юрій Андрухович, Таємниця); Ат, ні... Дволикість повітруль // Мені знайома дуже добре, // Хоч стій, хоч падай, а пантруй // Жіночу логіку, щоб вкотре // Ти зміг на радощах пізнати... (Ярослав Орос, Дримба); Ні, все не так. Оповідання на конкурс «Українські химери» має бути блискучим, повторив він собі вкотре і вкотре тяжко зітхнув (Наталя Тисовська, Останній Шаман).
Що глибшими стають наші знання, то більшає безодня незвіданости навколо них.
Анатолій
Повідомлень: 4702
З нами з: Чет червня 18, 2009 4:16 pm

Re: Вкотре

Повідомлення Анатолій »

Додано статтю.
Приклад Віра в геніальність укотре підважилася, коли після восьмого класу його скерували в профтехучилище (Гаврилів Тимофій, Чарівний світ. Між тоді і тепер) піде в статтю «Профтехучилище». Приклад Ат, ні... Дволикість повітруль // Мені знайома дуже добре, // Хоч стій, хоч падай, а пантруй // Жіночу логіку, щоб вкотре // Ти зміг на радощах пізнати... (Ярослав Орос, Дримба) піде в статтю «Повіртуля».
Відповісти

Повернутись до “Обговорення статей тлумачного”