implications of modelling

Відповісти
san
Повідомлень: 136
З нами з: П'ят червня 20, 2014 7:09 pm

implications of modelling

Повідомлення san »

implications of modelling
The implications of modelling distributed systems are considered, and ways of introducing partial differential equations into the simulation are discussed.
Виходить щось таке:
"Досліджена імплікація моделювання систем з розподіленими параметрами, і обговорюються способи введення диференціальних рівнянь в частинних похідних в імітаційні моделі."
Не знав в якому підфорумі спитати. Вирішив тут, а не в "Автоматика" так як це словосполучення відноситься до моделювання.
Кувалда
Редактор
Повідомлень: 5809
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:33 pm

Re: implications of modelling

Повідомлення Кувалда »

На мою думку: Розглянуто значення моделювання розподілених систем і обговорено способи застосування рівнянь у частинних похідних у моделюванні/імітуванні.
san
Повідомлень: 136
З нами з: П'ят червня 20, 2014 7:09 pm

Re: implications of modelling

Повідомлення san »

Кувалда писав:На мою думку: Розглянуто значення моделювання розподілених систем і обговорено способи застосування рівнянь у частинних похідних у моделюванні/імітуванні.
Стосовно "розподілених систем", думаю що тут "distributed systems" відноситься до класу об'єктів з розподілними параметрами. В математичному моделюванні є декілька підходів математичного опису в залежності від типу об'єкту та цілі моделювання. Тут з контексту видно, що саме про такі "системи" йде річ.
Кувалда
Редактор
Повідомлень: 5809
З нами з: Сер травня 27, 2009 8:33 pm

Re: implications of modelling

Повідомлення Кувалда »

ну я ж не знаю контексту, просто взяв сполуку зі словника на сайті ;)
san
Повідомлень: 136
З нами з: П'ят червня 20, 2014 7:09 pm

Re: implications of modelling

Повідомлення san »

Добре, дякую.
Відповісти

Повернутись до “Технічні науки”